Warsztaty drukowania roślinami

 

Warsztaty drukowania roślinami

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Przedsiębiorcza kobieta zazwyczaj dzieli swój czas pomiędzy wiele ról rodzinnych, kulturowych i biznesowych. Wszystkie role są równie ważne i wszystkie należy doceniać i szanować.
W maju mamy wyjątkową okazję ���� ���� ���� ���� do podziękowania przedsiębiorczym kobietom za to, że są wspaniałymi Mamami ���� ���� ����. Matki to nauczycielki życia, opiekunki i przyjaciółki. Możemy liczyć na ich wparcie i pocieszenie w trudnych chwilach. Dmuchają nieustannie w nasze skrzydła rozwoju, a także budująw nas poczucie bezpieczeństwa i akceptacji.
Dlatego 26 maja ���� to szczególne święto, kiedy możemy wyrazić wdzięczność za niezastąpioną rolę, jaką Mamy pełnią w naszym życiu.
Z tej okazji przygotowaliśmy spotkanie dla wszystkich mam, którym chcecie zrobić przyjemność i podarować im chwilę na relaks, odpoczynek i uśmiech. Kreatywne warsztaty tworzenia niepowtarzalnych obrazków i kartek, z naturalnych materiałów, przy wspólnej kawie ☕ i w luźnej atmosferze.
Warsztaty odbędą się 25 maja w sobotę o godzinie 10:00. 
Zajęcia poprowadzi Iwona Iskrzycka - animator kultury ceniący naturę. Inspiracje do prowadzonych warsztatów czerpie właśnie z natury, ze sztuki ludowej oraz z Japonii. A są to m. in. warsztaty:
����Drukowanie roślinami,
����Oshibana,
����Dekorowanie pierników,
����Tworzenie naturalnej biżuterii,
����Cyjanotypia,
����Tworzenie wianków i stroików,
����Dekorowanie i tworzenie świec.
W swojej pracy wykorzystuje ekologiczne materiały wysokiej jakości i jak najbardziej naturalne..
Oprócz prowadzenia warsztatów zajmuje się także oprawą artystyczno-dekoracyjną eventów skierowanych do dzieci i dorosłych.
Z zamiłowania jest minimalistą, rowerową fotografką oraz podróżniczką.
Jeśli chcecie wziąć udział w warsztatach lub zrobić prezent / niespodziankę swojej Mamie, zapraszam do rozmowy ����
����Zadzwoń: tel.: 795 879 090
⚫Napisz: e-mail: magdalena@inkubator.slupsk.pl

SSIGIP
Kontakt
-
tel. 59 84 69 120
faks 59 84 69 120
ul. Tuwima 22a
76-200 Słupsk
NIP 839-10-13-458