Słupskie Stowarzyszenie Innowacji Gospodarczych i Przedsiębiorczości jest akredytowanym wykonawcą usług szkoleniowych w sieci KSU.
Przyjmujemy zapisy na szkolenia. Warunkiem rozpoczęcia szkoleń jest udział minimum 8 osób w grupie. Zapisy w biurze Stowarzyszenia, mailowo lub telefonicznie.
Regulamin Uczestnika Kursów OWP i Regulamin Uczestnika Szkoleń prowadzonych poza forma kształcenia ustawicznego
Szkolenia umożliwiające nabycie nowych umiejętnosci i kwalifikacji zawodowych dla osób pracujących i bezrobotnych
Szkolenia miękkie pozwalają na rozwój kompetencji takich jak m.in. asertywność, komunikacja, zarządzanie sobą, zarządzanie czasem itd.
Szkolenia rozwijające umiejętności biznesowe, rozwój przedsiębiorcy w zakresie kompetencji związanych z prowadzeniem firmy, aspektów prawnych, finansowych, a także kadrowych. To także zajęcia i warsztaty skierowane na osobisty rozwój przedsiębiorcy.
Szkolenia pozwalające na zdobycie wiedzy z zakresu skutecznej sprzedaży. Poruszają zagadnienia takie, jak m.in.: profesjonalny wizerunek, sztuka porozumiewania się, etykieta telefoniczna, asertywne sposoby reagowania na agresję ze strony Interesanta / Klienta.
Informacje o trenerach kursów i szkoleń.
Bon szkoleniowy możesz wykorzystać na dowolne szkolenie lub kurs organizowany przez Słupskie Stowarzyszenie Innowacji Gospodarczych i Przedsiębiorczości.
SSIGIP
Kontakt
-
tel. 59 84 69 120
faks 59 84 69 120
ul. Tuwima 22a
76-200 Słupsk
NIP 839-10-13-458